Info

Koolinoortele suunatud unikaalset Digitaalse heliloomingu konkurssi (TLÜ BFMi arhiiv) korraldab Tallinna Ülikooli endise Kunstide Instituudi muusika osakond alates 2014. aastast. Konkursi initsiaatoriks on muusikaõpetuse metoodika professor dr. Tiina Selke. Konkursi võitjate teosed kõlavad auhinna osana Noorte Heliloojate Labori kontserdil.

2015. ja 2016. aasta žürii esimees on rahvusvaheliselt tuntud helilooja, Lotte-teemaliste muusikalide ja mitmete Eurovisiooni laulude autor Priit Pajusaar ja liikmete hulka kuulus ka USA muusikateoreetik, helilooja ja e-õppe spetsialist dr. Paul Beaudoin, kes viibis kevadsemestris 2015 Tallinna Ülikoolis muusika osakonnas Fulbright külalislektorina.

Konkursi korraldajateks on helidisaini moodulijuht, lektor ja muusik Avo Ulvik, muusikateaduse lektor, helilooja ja muusik Gerhard Lock, muusika lektor ja muusik dr. Marit Mõistlik-Tamm, prof. Tiina Selke ja dotsent Vaike Kiik-Salupere; 2014. ja 2015. a panustas olulisel määral korraldamisse ka muusika osakonna endine õppekoordinaator Liisi Järve. Konkurss on arenemas rahvusvaheliseks.

Kuula konkursi võitjate teoseid: 2014, 2015

Kõik playlistid.

Digikonkurss-Logo-EE

Digikonkurss-Logo-EE-cut.jpg

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s